טלויזיה ועיתונות
עיתון מעריב - אפריל 2007

מאת: נורית רובין

אם החברים והקולגות מתקשים להבין מדוע אתם אף פעם לא משיבים להודעות ה-SMS המושקעות שהם שלחו לכם, ומדוע אתם מנסים להתחמק באלגנטיות בכל פעם מחדש בתירוץ כושל אחר, כשפשוט אין לכם מושג איך לקרוא אותן (וודאי לא איך להשיב להן) – יוסי בהר מנכ"ל קשרי מחשב , הוא האיש בשבילכם. הדבר נכון גם אם אתם מנהלים בכירים שלא מצליחים בשום פנים ואופן להעביר פקס פשוט כשהעוזרים נעלמים מהשטח.

בהר, בן 36 מראשון לציון , הוא "קואוצ'ר טכנולוגי":תפקידו לסייע לאנשים להשתמש במגוון מכשירים, החל בטלפון הסלולארי ופקס וכלה במצלמה דיגיטאלית ומכשיר ניווט (GPS) . בעברו שימש בהר כמורה קונבנציונאלי למחשבים.

"לאט לאט התמלא עולמנו בגאדג'טים, והתחלתי לקבל מלקוחות שאלות על המכשירים האלה", הוא מספר. בעקבות ההתפתחויות שינה גם הוא את הקונספט: ממורה – לקואוצ'ר, ממחשבים- לכל מכשיר טכנולוגי באשר הוא.

במסגרת תפקידו הוא משמש לעיתים כסוג של בלש פרטי: לדבריו, כבר קרה שההורים המתוסכלים מחוסר הגישה שלהם למסנג'ר של הילד הזמינו אותו ללמד אותם כיצד לתפעל את המחשב והאינטרנט על שלל האופציות שלהם "בזמן שהילד שלהם בבית הספר". הוא מוסיף, כי מרבית לקוחותיו הם" אנשים עסוקים מאד ובכירים, שאין להם זמן לשבת עם מדריך ההפעלה של המכשיר החדש שזה עתה קיבלו ורוצים לדעת איך להפעיל אותו ולקבל את כל המידע בכפית".

מי שמתעניין או זקוק לסיוע טכנולוגי מוזמן ליצור קשר עם בהר בדוא"ל : yossi@pclinks.co.il

 
ברוכים הבאים לאתר של קשרי מחשב
[לידיעה המלאה]
חדש בקשרי מחשב
הקמת /שדרוג דף פייסבוק עיסקי או אישי, לפרטים צרו קשר 03-9445039 רויטל
[לידיעה המלאה]